Prázdninový kemp 2021

Žáci o prázdninách prožili několik dní v dopoledním čase s vedoucí vychovatelkou ŠD M. Bedyovou, která si pro ně připravila zážitkové a hravé opakování vědomostí, a to ve třech různě zaměřených kempech:"VÝTVARNĚ-HISTORICKÉM, LITERÁRNĚ-FOTOGRAFICKÉM a TURISTICKO-FOTOGRAFICKÉM".

Žáci o prázdninách v rámci PRÁZDNINOVÝCH KEMPŮ nezaháleli
Navštívili Pivoň - Augustiniánský kášter,  Poběžoice a okolí - putování časem, Šitboř - kostel sv. Mikuláše, pomník Jana ze Šitboře, kamenosochařskou expozici - pískovcové sochy, Vlkanov - EKOfarma Valtířov, Mnichov - Kaplička Nejsvětější Trojice, Klenčí pod Čerchovem - Muzeum Jindřicha Šimona Baara, Dům přírody Českého lesa, a mnoho dalších zážitkových míst v okolí.
Kempy žáky velmi bavily i přesto, že museli ujít mnoho kilometrů.  Bylo úžasné sledovat, jak se mezi nimi postupně vytvářejí a upevňují kamarádské vztahy. Všichni zúčastnění si poslední den kempu vyrobili originální kolážové fotoalbum, a tak si uchovají vzpomínky na krásné a veselé prožití několika prázdninových dnů.

dnes, úterý 25. 1. 2022
zataženo 2 °C -1 °C