Přeshraniční spolupráce

Evropský den jazyků na partnerské škole Neunburg v.Wald

23.9. 2021 byla opět na naší partnerské škole města Neunburg v.Wald zahájena výuka českého jazyka, která je na zdejší škole již několik let běžnou součástí aktivit žáků po vyučování.

Masopust ve výuce češtiny na partnerských školách

Učit se česky není pro děti na partnerských školách jednoduché, ale když se teorie pravidelně doplňuje vhodnou formou s praxí, mají žáci o výuku daleko větší zájem.

Podzimní projekt ve výuce češtiny

21 žáků třídy 5B-G začalo po dlouhé době opět v září s běžnou výukou češtiny na partnerské škole Oberviechtach.

Projekt POSVÍCENÍ na partnerské škole

Naše partnerská škola ve městě Neunburg v.Wald připravuje a pořádá každým rokem projektový den ,, Posvícení“, který se po téměř dvouleté odmlce opět konal na této škole dne 18.10.2021.

Předvánoční doba ve výuce češtiny na bavorských školách

Počínaje 6. prosincem jsme se ve výuce češtiny na obou bavorských partnerských školách s kolegyní Mgr. V.Kožiolovou zaměřily na zvyky a tradice související s dobou předvánoční.

Společný výlet s bavorskými kolegy

Škola Neunburg nás osobně pozvala na 1. pedagogickou radu dne 13.9.2021, kde jsme byly s p. uč. V.Kožiolovou pověřeny organizací a programem jejich 1. společného výletu k nám dne 17.9.

Velikonoce ve výuce češtiny

7.4. 2022 proběhla naše poslední výuka před Velikonocemi na škole Neunburg v. Wald.

Zahájení nového školního roku 2021/22 s partnerskými školami v zahraničí

Spolupráce s partnerskými školami v Bavorsku byla zahájena počátkem měsíce září 2021.

dnes, pondělí 26. 9. 2022
úterý 27. 9. déšť 10/6 °C