Historie hravou formou

Dne 30.5.2022 se školní družina vydala na malé putování po poběžovickém parku, které si pro ně připravila vedoucí vychovatelka M. Bedyová. Děti měly za úkol rozluštit tajenku
z písmen, která byla náhodně rozmístěna po trávě.

Historie hravou formou

Dne 30.5.2022 se školní družina vydala na malé putování po poběžovickém parku, které si pro ně připravila vedoucí vychovatelka M. Bedyová. Děti měly za úkol rozluštit tajenku
z písmen, která byla náhodně rozmístěna po trávě. Tato písmena pak zapsaly ve správném pořadí do předem připravené kartičky. Po bezchybném vyluštění žákům vyšlo jméno dvou významných osobností Poběžovic. Byli jimi Heinrich a Mitsuko Coudenhove-Kalergi.
Děti se tak hravě dozvěděly o jejich životě a o tom, co pro Poběžovice znamenali. Tuhle venkovní únikovou hru absolvovala všechna tři oddělení ŠD spolu s učitelkami, asistentkami a slečnou praktikantkou. Žáky tato hra bavila a těší se na další podobné akce.

Martina Kostrhounová

Datum vložení: 6. 6. 2022 6:18