"Cestujeme po hradech a zámcích ČR"

Projektový den v ŠD: "Cestujeme po hradech a zámcích ČR"
Viky Havelková, Deborka Abrhámová a Kája Kopecká (žákyně 2. třídy) si připravily pro žáky všech tří odd. družin úžasnou prezentaci na téma "Cestujeme po hradech a zámcích ČR".
Dnešním tématem byl HRAD KARLŠTEJ a KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ.

Projektový den v ŠD: "Cestujeme po hradech a zámcích ČR"

Dnešním tématem byl HRAD KARLŠTEJ a KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ.

Viky Havelková a Debí Abrhámová připravily pro své spolužáky z družiny úžasnou prezentaci o známém hradu Karlštejnu a o Koněpruských jeskyních. Viky přidala i pověst
o pasáčkovi a loupežnících. Svoji přednášku doplňovala děvčata vlastnoruční kresbou tematických obrázků. Výtvory byly zavěšeny na hrad, který si dívky postavily ze stavebnice, kterou nabízí družina žákům pro volnočasové aktivity. Karolínka Kopecká doplnila
dívčí trio a jejím úkolem bylo na počítači vyhledat informace a obrázky k dnešnímu tématu: „KARLŠTEJ a KONĚPRUSKÉ JESKYNĚ“.  Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí i ze života našeho krále Karla IV. . Pro lepší vizualizaci byl využit dataprojektor, který je součástí moderního vybavení družiny. Spolužáci dívčí trio odměnili velkým potleskem.
Děvčatům děkuji za pěkné odpoledne a věřím, že nás ostatní inspirovala na rodinný výlet
o velkých prázdninách.

Cestujeme po hradech a zámcíchCestujeme po hradech a zámcích

Datum vložení: 11. 6. 2022 12:46