Základní škola Poběžovice
Základní škola Poběžovice

Vítejte na oficiálních webových stránkách Základní školy v Poběžovicích. 

Návštěva prvňáčků v MŠ Poběžovice

1. třída v MŠ

Ve středu 15.11.2023 probíhala výuka 1. třídy v netradičním prostředí, a to ve školce.

S batůžkem na zádech  jsme do školky dorazili před devátou hodinou, kde nás mile přivítali. Po příchodu se nás ujala "Koťata" s paní učitelkou Pavlou Petrů a dalšími kolegyněmi. Připravily pro nás centra aktivit na téma Podzim a drak /papírový i pohádkový/, kde jsme spolu s dětmi z mateřské školky plnili velmi zajímavé úkoly, navzájem jsme si pomáhali, radili se, řešili neobvyklé situace a přemýšleli. Uplatnili jsme své znalosti a dovednosti, které jsme dále rozvíjeli. Zapojili jsme svou fantazii a kreativitu, která byla překvapující. Byli jsme rozděleni do malých namíchaných skupinek prvňáčků a školkáčků, abychom si své centrum náležitě vyzkoušeli a užili až do splnění celého úkolu. Centra byla tematicky zaměřena na počítání slabik, tvoření písmen a draka ze stavebnic, navlékání, foukání, hudební, divadelní a pohybovou činnost. Někteří pracovali na pískovišti, jiní v dílně, někteří s robotem či v ateliéru nebo v kuchyňce, kde nám všem připravili dračí pohoštění, na kterém jsme si v závěru pochutnali.

Ze školky  jsme odcházeli velmi spokojeni rovnou na oběd. Bylo to velmi příjemné, tvořivé a podnikavé dopoledne. Děkujeme školce za pozvání a těšíme se na další setkání, které společně plánujeme na jaro.                                     Mgr. Hana Teplá

Datum vložení: 16. 11. 2023 16:55
Datum poslední aktualizace: 16. 11. 2023 16:58

Škola

Google

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Zřizovatel

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Předpověď počasí

dnes, sobota 2. 12. 2023
sněžení -1 °C -14 °C
neděle 3. 12. oblačno -4/-15 °C
pondělí 4. 12. zataženo -7/-17 °C
úterý 5. 12. mírné sněžení 1/-11 °C

Sponzoři a certifikáty