Sportovní den – 27.6.2024

Ve čtvrtek 27.6.2024 se konal na naší škole sportovní den,kdy žáci sportovali na 3 hřištích.

1 hřiště bylo na fotbalovém hřišti, kde kluci a Eliška Krejčířová (vítězka ceny pro nejlepšího brankáře turnaje) od 6. do 9. třídy měli turnaj ve fotbale. Garantem turnaje byl pan učitel Vavřík, který na vše dohlížel a zapisoval výsledky. Vítězem se stalo družstvo Honzy Mareše z 9. třídy. Na druhém hřišti byla paní učitelka Adamcová a paní asistentka Augustinová, které se starali o turnaj v přehazované. Vše probíhalo na antukovém hřišti. 1. místo si vybojovalo družstvo 9. třídy. Na třetím hřišti v parku byl připraven program pro 1. stupeň, kdy děti plnily atletický čtyřboj (60 m, hod na cíl, skok z místa, překážková dráha a mnoho dalších zajímavých disciplín). Třídy, které už splnily všechny disciplíny, si mohly vyzkoušet doplňková cvičení v podobě pétanque nebo mohly jít fandit dětem na fotbalovém hřišti a antuce. Děti se navzájem povzbuzovaly a užívaly si den v parku a na hřišti. Na průběh disciplín vše kontroloval pan učitel Hána a na jednotlivých stanovištích byly děti z 6., 7., 8. a 9. třídy, které nehrály fotbal nebo přehazovanou. Tak zase za rok na sportovních kláních.

Mgr. Luboš Hána

Datum vložení: 28. 6. 2024 7:15