Základní škola Poběžovice
Základní škola Poběžovice

Vítejte na oficiálních webových stránkách Základní školy v Poběžovicích. 

Na kola s BESIPEM

Na kola s BESIPEM

Společně na kola bezpečně :-)

V rámci projektu s BESIPEM proběhla dne 17.6.2021 pro MŠ Poběžovice i žáky 1. a 2. stupně venku před ZŠ Poběžovice Ridewheel show. Probíhala jako dopravní preventivní bezpečnostní akce, která byla zpestřena famózními výkony o trialové skoky a triky v podání Ing. Lukáše Müllera vicemistra ČR a účastníka MS v Číně. Své atraktivní výkony velice vhodně doplnil potřebnými znalostmi z oblasti dopravní výchovy v teorii i praxi. Nechyběla ani odměna za dobré výkony žáků. Žáci i učitelé byli nadšeni a přejí si více takových akcí, které jsou pro školu velkým přínosem.

Mgr. Luboš Hána, výchovný poradce

Datum vložení: 30. 6. 2021 11:33
Datum poslední aktualizace: 30. 6. 2021 11:45
Autor:

Škola

Google

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Zřizovatel

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Předpověď počasí

dnes, sobota 31. 7. 2021
slabý déšť 22 °C 14 °C
neděle 1. 8. déšť 15/13 °C
pondělí 2. 8. slabý déšť 20/11 °C

Sponzoři a certifikáty