Základní škola Poběžovice
Základní škola Poběžovice

Vítejte na oficiálních webových stránkách Základní školy v Poběžovicích. 

Dětský den 2021

Dětský den pod taktovkou našich deváťáků společně s třídní učitelkou a vychovatelkou ŠD Ivčou Konopíkovou :-)

Jak už bývá každý rok zvykem i letos se 31. května 2021 v Poběžovicích uskutečnil Dětský den, který pro děti připravili deváťáci z naší základní školy za pomoci třídní učitelky paní Boženy Kreslové, vychovatelky paní Ivany Konopíkové, pana učitele Luboše Hány, paní učitelky Mirky Šebestové a též pana školníka Josefa Nového.

 I přes poměrně chladné ráno byl dětský den zahájen v 8:30 ve zdejším parku, kde už na děti čekali deváťáci. Stanovišť v indiánském duchu bylo hned několik, proto si každý mohl vybrat, co je mu blízké: trefování se na plechovky neboli “Trefa do černého“, skákání po kamenech “Suchá noha“ nebo “Hadí chůze, Třínohý bojovník, Slepý indián, Buffalo line, Hadí vejce, Krocení mustanga, Manituovo oko a Indiánská zkouška“. Mezi houfem dětí, jejichž tváře často zdobily úsměvy od ucha k uchu, se sem tam objevili i učitelé, kteří se také zapojili do programu a dali tak najevo, že hravost a zábava se nevytrácí s odezníváním dětského věku.

Akce byla povedená a splnila svůj účel. Důkazem a tou největší odměnou se pro deváťáky stala dětská spokojenost a radost projevená úsměvem a jiskrami v očích.

Lucie Krčmářová, žákyně 9. ročníku

Přílohy

Dětský den - video

ZŠ Poběžovice - Dětský den 2021.avi
Typ souboru: AVI, Velikost: 147,81 MB
Datum vložení: 17. 6. 2021 7:04
Datum poslední aktualizace: 17. 6. 2021 10:45
Autor:

Škola

Google

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Zřizovatel

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Předpověď počasí

dnes, sobota 31. 7. 2021
slabý déšť 22 °C 14 °C
neděle 1. 8. déšť 15/13 °C
pondělí 2. 8. slabý déšť 20/11 °C

Sponzoři a certifikáty