Milí žáci - osmáci,

vítejte na stránkách v novém školním roce 2020/2021.

Prázdniny se pomaloučku chýlí ke konci. V úterý 1.9. 2020 se zase rozezní školní zvonek a já doufám, že se v plném počtu setkáme ve školních lavicích, které dlouho zahálely, ale už se stejně jako já těší na svoje milé a veselé "obyvatele". První den  jako obvykle končíme v 8.45 hodin Ve středu 2. září  bude 5 vyučovacích hodin V tento den budete potřebovat aktovku (dostanete nové učebnice, Julča přinese ty ze sedmičky), psací potřeby, přezůvkysvačinu,pití a rouškuVe čtvrtek 3. září je již vyučování dle rozvrhuV tento den budete potřebovat sešity (přineste si dle seznamu ty loňské ) a zápisník, abyste si mohli poznamenat, co ještě budete potřebovat na vyučování v tomto školním roce.

Brzy na viděnou.

Vaše třídní učitelka Jana Vicianová

Naše třídy

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, sobota 31. 7. 2021
neděle 1. 8. déšť 15/13 °C