Slavnostní den - 28. 01. 2021

předávání vysvědčení

Vážení rodiče,

dnes jsme si užili s dětmi báječný slavnostní den. Ihned Vám musím poděkovat za různorodé dobroty, které s Vámi děti připravily a přinesly dnes do školy. Ráno jsme si nazdobili hodovní stůl a s chutí se pustili do luxusní snídaně. Vaše dobroty se zcela rozplývaly na jazyku. Po výtečné snídani jsme se seznámili s písmenkem "K,k", vyzkoušeli si jej psát i psacím písmem a objevovali nově zapsaná slova. Následně museli prvňáčci splnit několik úkolů, které prokazovaly splněné znalosti a dovednosti za 1. pololetí školního roku. Po chutné svačině jsme se už usadili a každý prvňáček netrpělivě očekával, kdy bude vyzván, aby si od paní učitelky převzal své první vysvědčení a pochvalu. Protože skutečně bylo za co chválit, strávili jsme nad tímto okamžikem spoustu času, který nám již nevyzbyl na vycházku. Ale to určitě nevadí, vynahradíme si ji příští týden. Přeji Vašim dětem, ať si s Vámi, rodiči, užijí dnešní slavnostní odpoledne s odměnou za krásné vysvědčení. Fotografie z dnešního dne vložím vpodvečer do fotogalerie.

Datum vložení: 28. 1. 2021 12:59
Datum poslední aktualizace: 28. 1. 2021 13:16