Ředitelské volno - ve čtvrtek - 14. 01. 2021

Ředitelské volno - ve čtvrtek - 14. 2021

Děti si dnes odnesly domů pracovní sešit ke Slabikáři, aby měly zítra dostatek materiálu ke čtení. Vyznačili jsme si jedno čtení na str. 10 (u písmene "v" - Véna a jojo) a jedno čtení na str. 11 (u písmene "z" - sloupečky slov). Pokud si však budete chtít s dětmi přečíst celé dvě stránky, protože většina z nich je již velmi zdatnými čtenáři, a splnit dané úkoly, klidně můžete. Pokud máte někdo nějaké obavy ohledně správné techniky, rychlosti čtení nebo porozumění čtenému, nebojte se mi zatelefonovat, společně vše probereme.

Mají dnes úkol v Písance - str. 25 a zítra si mají vytvořit list k novému písmenku "Z, z". Vás, rodiče, prosím, o vystřižení písmene "Z, z" ze skládací abecedy a podpis u přečtených textů. Děkuji.

Datum vložení: 15. 1. 2021 8:01
Datum poslední aktualizace: 15. 1. 2021 8:02