Jarní prázdniny - 22. - 26. 02. 2021

čtení o prázdninách

Vážení rodiče,

v příštím týdnu mají děti jarní prázdniny. Na volné dny ode mne nedostaly žádné úkoly z matematiky, ani ze psaní. Jen jsem jim připomněla povinnost každodenního čtení. V pracovním sešitě ke Slabikáři jsme si zakroužkovali čtyři stránky, které by měli žáci pročíst (str. 19, 20, 23, 24). Pokud budou někteří chtít plnit úkoly a číst si i na stránkách, které jsme vynechali, samozřejmě mohou. Opět musím připomenout - pozor na správnou techniku čtení  - správně vyslovenou slabiku už znovu nespojuji do kompletního vyslovení celého slova! Někteří žáci (trochu pomalejší čtenáři) mají stále tendenci přečíst první slabiku a při čtení druhé znova vyslovit společně první a tím si pouze fixují špatný návyk pro rychlost čtení (slabika, slabika - a pak už čtu dál).

Děti si odnesly domů veškeré pracovní sešity z lavice včetně desek na písmenka a číslice. Jen z důvodu uklizených lavic o prázdninách a drobných dodělávek u některých žáků za dobu nemoci.

Přeji Vám příjemné a zasloužené volno, užijte se slunné dny, buďte zdraví a budu se na Vaše děti těšit v pondělí 01. 03. 2021.

Datum vložení: 19. 2. 2021 12:42
Datum poslední aktualizace: 19. 2. 2021 13:22