Doplňující informace k 01. 09. 2020

V případě slavnostního zahájení v budově školy nezapomeňte:

• pro rodiče roušku
  • pro prvňáčka přezůvky

Ohledně pomůcek do 1. třídy:

• nedávejte dětem ručník s poutkem, ve všech třídách školy i na WC jsou jednorázové papírové ručníky
  • pokojovou květinu spíše ne, z důvodu nutnosti časté a pravidelné desinfekce tříd
  • do aktovky od 02. 09. jednu roušku pro případ mimořádné potřeby

Vážení rodiče,

blíží se 1. září 2020 - den, kdy se z Vašich malých školkáčků stanou velcí školáci. Věřím, že se těšíte, jste nervózní a možná i plni obav.

Proto mám dnes pro Vás několik informací k prvním školním dnům, které budou ovlivněny koronavirovými opatřeními:

- 1. září - v 8,00 - 8,45 h - v případě příznivého počasí se slavnostní zahájení uskuteční na školní zahradě (společné přivítání žáků a rodičů, slovo ředitele školy, starosty města, ...) a následně se půjdu s prvňáčky podívat také do školy do učebny 1. třídy. Vy na nás počkáte před budovou ZŠ a bude se Vám věnovat Mgr. Romana Adamcová = vedoucí školního stravování (odhlašování obědů přes aplikaci Strava.cz, odhlášení oběda 1. den nemoci). Pokud by si děti přinesly školní pomůcky, donesou si je samy do třídy.

- 1. září - v 8,00 - 8,45 h  v případě nepříznivého počasí se slavnostní zahájení uskuteční v učebně 1. třídy (2. patro 2. učebna vlevo), kam budou moct svého prvňáčka doprovodit pouze rodiče s rouškou.

- 2. - 4. září - v 7,35 h - prvňáčci si během těchto dnů postupně donesou zbývající pomůcky do školy (již sami, bez rodičů). Vzhledem k opatřením, která neumožňují Váš vstup v dalších dnech do školy, dejte dětem postupně, každý den, něco s sebou do školy. Výuka od 8,00 h - 11,00 h - pak odchod na oběd do ŠJ, do ŠD nebo domů.

To je ode mne zatím vše. Těším se na Vás a Vaše děti! V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na tel: 775 275 705.

Datum vložení: 24. 8. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2020 22:00