1.týden za námi

Vážení rodiče,

máme za sebou první školní týden. Děti moc chválím, dnes jsme toho plno zvládli, jsou šikovné. Vám rodičům, děkuji za důslednou přípravu, za vyplněné údaje do ŽK, vyplněný dotazník a navrácení lístečku o pročtených dokumentech

První hodinu jsme se dnes věnovali "stěhování" - každý už má své pevné místo ve třídě. Pak jsme měli hodinu Čj a M.

Z Čj mají úkol děti - zakroužkovaný úkol s tenisovým míčkem na str. 2 v Živé abecedě.

Z M máte úkoly Vy, rodiče - prosím Vás o rozstříhání čísel na čtvrtce, každou kartičku z druhé strany podepsat a vložit čísla do malých desek na číslice.

V pondělí již budeme potřebovat na hodinu Matematiky. Přeji všem příjemný víkend.

Informace k dalším školním dnům:

- ve třídě budeme pravidelně větrat, myslete na to, aby měly děti každý den s sebou do třídy mikinu

- v případě, že Vaše dítě trpí na alergie (alergická rýma, atopický ekzém, astma), doložte skutečnost zprávou z kontroly od odborného lékaře (bude založeno mezi osobní údaje o žákovi)

- dnes dostaly děti domů Žákovské knížky s úkolem pro Vás - vyplnění údajů v ŽK, vyplnění Osobního dotazníku

- prostudujte, prosím, informace na stránkách školy odkaz:

https://www.zspobezovice.eu/slozka/formulare/,  a to Školní řád včetně jeho příloh (Pravidla výchovných opatření, Pravidla pro hodnocení žáků), Pokyn ředitele školy č. 1 - Provoz školy 2020/21 - vzhledem ke COVID-19 a Pokyn ředitele školy č. 2 - Hygienická pravidla a standard úklidu 2020/2021 - COVID - 19. Dále Provozní řád školní družiny, Provozní řád školní jídelny včetně Pokynu ředitele školy č. 3 - Pravidla školní jídelny a školní kuchyně 2020/21 - COVID - 19.

Zítra dám dětem již Vám zmiňované malé lístečky, které budu chtít zpět s Vaším podpisem (seznámil/a jsem se s.......)

- dnes dostaly děti klíčky od své skříňky, na níž mají nalepenou svoji značku i číslo, to jsme také zapsali do ŽK. Zelené lepítko z klíčku doma sundejte.

- doufám, že se Vám všem dobře daří, my jsme dnes den ve škole s veškerými organizačními záležitostmi také zvládli, zítra už začínáme pracovat podle rozvrhu :-)

Datum vložení: 6. 9. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 10. 2020 22:00