Základní škola Poběžovice
Základní škola Poběžovice

Vítejte na oficiálních webových stránkách Základní školy v Poběžovicích. 

1. školní den za námi

Více zde

Vážení rodiče,

máte za sebou se svým synem / dcerou první den prvňáčka ve škole. Vstřebejte všichni první dojmy  z náročných a krásných okamžiků a pročtěte si připomenutí informací k zítřejšímu dni. Budu se na Vaše děti těšit, byly dnes skvělé :-)

Připomenutí informací k 02. 09. 2020:

- svého prvňáčka můžete doprovodit ke vchodu do budovy ZŠ, zítra s sebou do školy: aktovku, přezůvky, penál, svačinu, pití

- stejně jako dnes budou na prvňáčky ve "skříňkárně" čekat děvčata z 9. ročníků, která je doprovodí k šatně, kam si odloží botičky, a dovedou do třídy, kde již bude čekat paní asistentka Andrea Sokolová

- rozdáme si klíčky od skříněk, půjdeme se k nim podívat, zkusíme odemknout, zamknout, po vyučování už si v nich budou moct nechat přezůvky (na skříňkách už ráno uvidí nalepené své značky)

- toalety - mají chlapci na patře, kde máme třídu, děvčata o patro níž (doprovodí je paní asistentka, pokud to půjde, půjdou zpočátku společně), na chodbách je stále o přestávkách pedagogický dohled

- ve třídě si uspořádáme školní pomůcky, které jste dnes donesli

- budeme si povídat pásničky, zpívat, vybarvovat, vyhledávat,....

- prvňáčci zítra donesou domů Notýsek = Žákovskou knížku, požádám Vás o obalení a vyplnění údajů na 1. vnitřní straně vpravo, vlevo najdete kontakty do školy, termíny prázdnin a na poslední stránce ŽK je vlepen rozvrh hodin. Také zítra děti dostanou s sebou domů "Dotazník" pro aktualizaci důležitých kontaktů.

- výuka končí v 11 h, sejdeme společně dolů, děti, které odchází rovnou domů, předají školní asistentky rodičům, ostatní půjdou k jídelně (aktovky odloží buď na lavičku = nejde do ŠD, nebo rovnou do 1. oddělení ŠD u jídelny), vydesinfikujeme ruce a naobědváme. V jídelně již s námi bude paní vychovatelka Alena Tauchmannová ze ŠD, která si bude děti rovnou průběžně odvádět do svého oddělení.

-  finance (380,- Kč a 150,- Kč) dejte dětem do malé peněženky nejpozději do 20. 09. s sebou do školy, můžete mi napsat SMS, že dítě nese peníze, abych je hned ráno převzala

- pokud budete potřebovat cokoliv dořešit, nebudete si jisti, jsem Vám k dispozici na telefonu od cca 12,30 - 17,00 h (tel: 775 275 705) nebo na e-mailu: zitkova.alena@zspobezovice.cz

Datum vložení: 1. 9. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2020 22:02
Autor: Správce Webu

Naše třídy

Google

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Zřizovatel

Předpověď počasí

dnes, neděle 16. 5. 2021
slabý déšť 13 °C 6 °C
pondělí 17. 5. slabý déšť 12/5 °C
úterý 18. 5. slabý déšť 13/5 °C

Sponzoři a certifikáty